Stavba sklepu z našich dílů je časově nenáročná, finančně dostupná (každý zákazník si zvolí sestavu dle svých finančních možností) a v neposlední míře také nijak složitá. O jednoduchosti stavebnice hovoří i fakt, že ve většině případů si zákazníci realizují stavbu sklep svépomocí.

Výsledný sklep je tedy seskládán z požadovaného množství segmentů, které jsou vzájemně spojeny svářením přes ocelové kotvy, které jsou v segmentech již zabudovány.

 

Technické údaje Cena bez DPH Hmotnost
Průběžný díl 13.800 Kč 1.700 kg
Koncový díl 17.350 Kč 3.500 kg
Přední díl 17.350 Kč 3.500 kg

Umístit segmenty můžete jak na povrch, tak i zakopat do země. Samozřejmostí je provedení následné hydroizolace a do hloubky 80cm zásypu taktéž tepelné izolace.

Výsledný sklep si můžete dokončit dle svých přání. Můžete ho používat pouze na skladování ovoce či zeleniny – tvz. mokrý sklep, či pro skladování nářadí nebo uložení různých technologií (technologie pro umělé zasněžování), lesníky oblíbené použití pro stavbu a následné uložení sazenic stromků, ale také si můžete sklep plnohodnotně dodělat pro posezení s přáteli, umístit zde vinotéku a vybudovat si vlastní vinný sklípek.


Naše sklepní segmenty jsou vyráběny v jednotném rozměru. Šířka sklepu u podlahy je 2700 mm, světlá výška v nejvyšším bodě klenby 2200 mm. Jsou vyráběny v modulech délky průběžný díl 1000 mm, krajní díly 1120 mm. Velikost sklepu je tedy variabilní po metrových úsecích.

 

Technické výkresy ke stažení: